Darbuotojų vertinimas

Grįžti

Darbuotojų vertinimas

Aprašymas: 

Facet5 yra psichologų sukurtas instrumentas vadovams. Jis yra naudingas visiems, kas užsiima žmogiškojo kapitalo valdymu. 

Facet5 yra vienas moderniausių ir pažangiausių vertinimų įrankių.Facet5 modelis ir kalba yra skirti paaiškinti skirtumams tarp žmonių elgesio, motyvacijos bei nuostatų, o svarbiausia, nurodo, ką su tuo daryti.

 

Sukurta verslui
Facet5 buvo sukurtas kaip atsakas į klientų poreikį greitai gauti praktinės informacijos, kuri padėtų priimti sprendimą bet kuriame darbuotojo veiklos organizacijoje etape. Facet5 yra patogus įrankis padedantis valdyti žmogiškąjį kapitalą visais lygmenimis: individualiu, komandiniu ir organizaciniu. Facet5 nenaudoja sudėtingų psichologinių terminų, prieigai naudojama žiniatinklio forma leidžia lengvai naudotis sistema. Yra sukurta daugybė įvairių šalių ir pramonės šakų norminių grupių, kurios padeda greitai atlikti reikšmingus palyginimus, tinkamus atskiroms kompanijoms ir valstybėms. Facet5 idealiai atitinka poreikius tų, kurie nori suprasti žmonių elgesį darbo kontekste.

 

Facet5 padeda kompanijai visose srityse, kurioms reikia žmogiškųjų išteklių:

  • Atranka ir integravimas
  • Bendradarbiavimas ir darbas komandoje
  • Lyderių ugdymas
  • Talentų identifikavimas ir segmentavimas
  • Kultūros ir pokyčių valdymas
  • Perkėlimas į kitas pareigas ir išdarbinimas

 

Facet5 užpildymui vidutiniškai skiriama 15-20 minučių; 106 teiginiai, išdėstyti semantinio diferencialo principu; neutrali teiginių formuluotė; ataskaitos suformuojamos nedelsiant po klausimyno užpildymo.

 

Daugiau informacijos apie šią paslaugą galime suteikti el. paštu info@teg.lt arba telefonu +370 68 04170.

Grįžti

Mūsų Požiūris į klientus:

. . . dėmesingas, operatyvus, iniciatyvus, lankstus, betarpiškas . . .

Registracija į mokymus

2014 © UAB „Training Expert Group“ - Ir Jūs jau žinote!