Dr. Diana Lodienė

Grįžti
Dr. Diana Lodienė
Ekspertinės sritys: 
LEAN gamybos valdymo sistemos pagrindai ir diegimo galimybės, Gamybinio proceso organizavimas ir įgyvendinimas, Efektyvus procesų organizavimas taikant LEAN metodiką, LEAN lyderystė gamybos įmonėje, Tiekimo grandinės, atsargų ir prekių valdymas.

 

Diana Lodienė – socialinių mokslų daktarė, verslo procesų perprojektavimo ir optimizavimo specialistė, sukaupusi daugiau kaip 17 metų sėkmingos patirties versle, 2006 m. UAB „Samsonas“ apdovanota sertifikatu už puikų vadovavimą. Šiuo metu sėkmingai konsultuoja įmones verslo procesų optimizavimo klausimais.

Baigusi bakalauro ir magistro studijas Kauno technologijos universitete, studijavo doktorantūrą Vytauto Didžiojo universitete, stažavosi Šveicarijoje ir kitose užsienio šalyse. Įgijusi mokslų daktarės vardą, samdomos vadovės darbą įvairiose Kauno ir Vilniaus įmonėse derino su dėstytojos veikla, kad praktikoje įgytas žinias galėtų panaudoti ne tik įmonėse, bet ir operatyviai perteiktų būsimiesiems specialistams.

2003–2008 m. vadovaujant UAB „Samsonas“ mažmeninės prekybos tinklui, pasiektas stabilus metinis 5 % pardavimų augimas.

2008–2009 m. einant GmbH „Lex System“ (GLS partneris) operacijų ir tinklo direktorės pareigas, siuntų pristatymo kokybė, tesiekusi 30 %, šovė į iki tol įmonės veikloje neregėtas aukštumas ir pasiekė 93 %.

2009–2012 m. dirbant UAB „Selita“ ir Ko distribucijos direktore, pasiektas stabilus metinis 3 % pelno augimas.

2013–2014 m. kaip UAB „Palink“ procesų skyriaus vadovė suprojektavo 36 procesų žemėlapius.

Dar viena Dianos veiklos sritis – mokymai, kuriuos, pasak klausytojų, ji veda su užsidegimu. Dianos paskaitas bei darbines sesijas dalyviai apibūdina kaip originalias, išskirtines, pakylėjančias ir įkvepiančias darbams, kitokias nei visos.

Grįžti

Mūsų Požiūris į klientus:

. . . dėmesingas, operatyvus, iniciatyvus, lankstus, betarpiškas . . .

2014 © UAB „Training Expert Group“ - Ir Jūs jau žinote!